Animator zabaw dla dzieci – tak czy nie?

Wielu rodziców, opiekunów, nauczycieli ma pewne obawy przed zatrudnieniem na specjalną okazję, która powinna pozostać na długo we wspomnieniach malutkich ludzi, animatora zabaw dla dzieci. Każda z osób zastanawia się czy zapewnione atrakcje dla dzieci podbiją ich serca swoją ofertą rozmaitych gier, pląsów, zabawek. Rodzice martwią się o bezpieczeństwo swoich pociech i o to czy poradzą sobie one w komunikacji z animatorem i innymi dziećmi. Nauczyciele pragną by ich uczniowie wynieśli coś z oferowanych przez firmę animacyjną usług, a także uczyli się przez odpowiednią zabawę stymulującą ich zmysły. Pracownicy różnych domów kultury, organizatorzy imprez, dyrektorzy hoteli, głęboko zastanawiają się czy zamówienie animatora to dobry pomysł czy może strata czasu i pieniędzy. Dzisiaj rozwiejemy wszelkie takie wątpliwości.

O to 5 najczęstszych obaw przed zatrudnieniem animatora dla dzieci do zabawy w czasie przyjęć weselnych, urodzin, komunii, dnia dziecka lub miejscowych imprez:

1. Animatorzy nie mają kwalifikacji do prowadzenia imprezy dla maluchów.

Animatorzy z Animacje Fascynacje zapewniają, że każdy z nich posiada certyfikaty Animatora zabaw dla dzieci i wykonuje swoje zadania z odpowiednim do tego podejściem i charyzmą. Dając nam możliwość zaprezentowania swoich możliwości dla waszych pociech, otrzymują państwo gwarancję, że trafią one w ręce profesjonalistów.

2. Dzieci są zbyt nieśmiałe.

Nieśmiałość można pokonać dzięki nam! W życiu młodego człowieka trzeba wystawiać go na próby odwagi i samodzielności. Przebywając z animatorem i innymi dziećmi, wasz podopieczny nabierze chęci i doświadczenia w kontaktach międzyludzkich. Pozna nowych przyjaciół lub pozna lepiej tych, których już zna. Nauczy się poruszać w społeczeństwie i przebywanie wśród towarzyszy okaże się nie takie straszne. Dziecko pozna także zasady bawienia się z rówieśnikami tak, aby zabawy odbywały się w sprawiedliwym, przyjaznym gronie, nie szkodząc jego samopoczuciu czy samopoczuciu kolegów.

3. Atrakcje i animacje dla dzieci okażą się nudne.

Misją animatorów dla dzieci jest sprawienie dzieciaczkom radości, więc nie zamierzamy zanudzić i zniszczyć tkwiącego w nich ziarna szaleństwa. Pragniemy pokazywać im nowe zabawy i promować kreatywne formy spędzania czasu. Energię którą posiadamy chcemy przekazywać dalej jak iskry ognia. Nie ma się czego obawiać, nasze atrakcje nie sprawią, że dzieciaki zasną podczas zabaw, wręcz przeciwnie, będą bardziej ruchliwe, zadowolone i roześmiane. Warto by w 100 procentach korzystały z dzieciństwa. Jak nie teraz to kiedy?

4. Dzieci nie będą dobrze pilnowane.

Każdego dziecka strzeżemy jak oka w głowie i podczas imprezy jesteśmy za nie odpowiedzialni. Oczywiście, czasem trudno poradzić sobie z wielką grupę, ale umiemy sobie z tym radzić i staramy się nie dopuszczać do sytuacji, w których jedno dziecko nie zostanie włączone do zabawy. Dziecku pod naszą opieką zapewnia się bezpieczeństwo i troskliwą opiekę do czasu odebrania go przez rodziców (przykładem jest opieka nad dziećmi podczas wesela).

5. Zatrudnienie animatora się nie opłaca.

Z pewnością się opłaca! Posiadamy szeroki asortyment rekwizytów do zabawy, głowę pełną pomysłów. Oferujemy opiekę nad waszymi dziećmi, dojeżdżamy do miast poza Białymstokiem, mamy w swoim magazynie dmuchane zamki, które dostarczą dzieciom mocy wrażeń. Mini disco, zamykanie w bańce, konkursy, wyzwania, przeciąganie liny, malowanie buziek, tańce integracyjne, twister i wiele innych.

Nasi animatorzy zabaw dla dzieci czekają na kolejne pociechy gotowe zmierzyć się z prawdziwą frajdą. Będzie nam miło jeśli umieścicie swoją recenzję naszych usług na Facebooku. Macie pytania- śmiało piszcie. Jesteśmy dla was! Buziaki. Animacje Fascynacje.