przyjecia-rodzinne-atrakcje
about-us_section_01_1

Animator na przyjęciai uroczystości rodzinne

Organizując Komunię, Chrzciny lub inne przyjęcie rodzinne, na którym mają zagościć małe urwisy, warto pomyśleć jakie atrakcje zapewnić najmłodszym tak, aby impreza była udana również dla nich. Tu pojawiamy się my – animatorzy zabaw dla dzieci z głową pełną pomysłów i masą fajnych animacyjnych gadżetów. Rozkręcimy zabawę na każdej rodzinnej imprezie. Dorośli? Dorośli będą mogli świętować przy stole lub dołączyć do naszych wybryków gdy tylko znajdą na to ochotę. Czyżby to brzmiało jak idealne przyjęcie zarówno dla dzieci jak i rodziców? Tak z naszą pomocą sprawimy, że każdy będzie zadowolony.

Atrakcje dla dziecina komunie, chrzciny, zjazdy!

Organizując imprezy dla dzieci tworzymy indywidualny program animacji, zwracając szczególną uwagę na ilość oraz wiek uczestników. Atrakcje oraz animacje w licznych grupach są prowadzone za pomocą mikrofonów. Na przyjęciach rodzinnych dla najmłodszych proponujemy:

Zabawy dla dziecipodczas zjazdów rodzinnych

Uwielbiamy organizować atrakcje dla dzieci podczas rodzinnych przyjęć. Jest to niesamowita możliwość na zapewnienie dzieciom mnóstwa frajdy. Żadna zabawka tego nie zastąpi. Prowadzenie tego typu przyjęć to nasza specjalność. Na czas imprezy sami stajemy się dziećmi, dlatego wszystkie nasze wydarzenia są tak wyjątkowe. Tylko u nas niepowtarzalne zabawy, które sprawią, że dzieciaki będą się chichrać przez cały dzień a później jeszcze długo, długo wspominać.

animator-uroczystosci-rodzinnych
about-us_section_01_1