imprezy-firmowe-dla-dzieci
about-us_section_01_1

Firmowe oraz szkolne imprezyzabawy i atrakcje Białystok

Niezależnie od tego czy jest to szkolny bal karnawałowy czy firmowa choinka już nie musisz martwić się ich organizacją. Rozkręcimy każdą imprezę dla dzieci, podzielimy się swoim doświadczeniem i wcielimy w życie każdy pomysł. Sprawimy, aby planowana impreza była wspaniałym, długo pamiętanym przez najmłodszych wydarzeniem. Podziel się z nami swoimi pomysłami na imprezę i przekonaj się co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Mikołajki i bale karnawałoweorganizowane w Białymstoku

Bale Karnawałowe to super okazja do odrobiny szaleństwa. Zabawy taneczne w towarzystwie ogromnej ilości baniek mydlanych to niezapomniane wrażenia, układy choreograficzne dostosowane są do wieku naszych uczestników. Podczas imprez prowadzimy śmieszne i rozluźniające konkurencje z nagrodami zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Zapewniamy integracje uczestników, mnóstwo pląsów, zamki dmuchane ze zjeżdżalniami oraz wiele innych atrakcji dla dużych i małych urwisów. Oczywiście nie ma Balu Karnawałowego bez konkursu na najlepsze przebrania! Naładujemy wszystkich dużą dawką pozytywnej energii!

Imprezy mikołajkowe i szkolne, bale i atrakcje Białystok

Mikołajki lub Choinki są prowadzone przez nasze urocze Śnieżynki. Podczas takich uroczystości stawiamy przede wszystkim na integracje uczestników.  Do wspólnej zabawy zachęcamy również rodziców, niech pobrykają trochę razem z nami. Prowadzimy mnóstwo tańców oraz muzycznych konkurencji. Na zakończenie tego emocjonującego dnia przychodzi czas na wizytę długo wyczekiwanego Świętego Mikołaja. Dzieci uczą się uroczystego przywitania Świętego Mikołaja. Po pięknym powitaniu, Święty Mikołaj zaczyna rozdawanie prezentów wszystkim grzecznym dzieciom. Jest to czas na ciąganie brody, siadanie na kolanka oraz pamiątkowe zdjęcia!  

bale-choinki-dzieci-mikolajkowe
about-us_section_01_1
dzien-dziecka-impreza-bialystok
about-us_section_01_1

Atrakcje na Dzień DzieckaHalloween, Andrzejki Białystok i okolice

Nasze animatorki uwielbiają organizować tematyczne przyjęcia! Wiemy, że mnóstwo dzieci świętuję czy to Dzień Ziemniaka czy Dzień Przedszkolaka, Dzień Postaci Bajkowych, Dzień Dziecka i wiele wiele innych. Na takie wyjątkowe okazję zapewniamy tematycznie dopasowane atrakcje, które wywołują uśmiechy na wszystkich buziach.

Jeśli organizujesz szkolne lub firmowe wydarzenie i potrzebujesz animacyjnej pomocy lub animatora zabaw dla dzieci zadzwoń lub napisz do nas. Lubimy rozmawiać. Z chęcią przedstawimy indywidualnie dobraną ofertę do wszelkich potrzeb.