animator-wesela-bialystok-atrakcje
about-us_section_01_1

Weselne animacje i atrakcje dla dzieci

Aby goście mogli oddać się szalonej zabawie, bez troski o swoje pociechy, proponujemy niezapomniane atrakcje dla dzieci na weselu poprowadzone przez naszych animatorów zabaw. Pomożemy stworzyć przyjazne, bezpieczne oraz zabawne miejsce dla najmłodszych gości przyjęcia.

Zabawy i animacje dla dzieci na weselu

Na początku animatorzy poprowadzą zabawy integracyjne, dzięki którym maluchy będą mogły “przełamać pierwsze lody” i lepiej się poznać. Później dzieci na weselu zaczynają prawdziwą imprezę! Śmiechu i brykania nie ma końca. Nasz animacyjny repertuar pełny ciekawych weselnych atrakcji zapewnia niepowtarzalną zabawę. Wszystko pod czujnym okiem naszych animatorów dla dzieci z myślą o bezpieczeństwie małych urwisów.

Animator na weseleBiałystok

Dzieci pod opieką animatorów Animacje Fascynacje na przyjęciu weselnym nie mają chwili na nudę, dzięki czemu rodzice mogą zająć się sobą bez obaw o swoje pociechy. Zadzwoń lub napisz do nas a my sprawimy, że wszyscy rodzice małych dzieci z pewnością docenią ten nieoczekiwany, zapewniony przez Parę Młodą luksus. Bądź spokojny o komfort swoich gości! ​

Dodatkowo do opieki nad dziećmi podczas wesela oferujemy również kino nocne, czuwanie nad śpiącymi dzieciaczkami lub położenie i ululanie do snu po weselnych animacjach przez naszego animatora zabaw.

Animacje weselne dla dzieci

Uroczystość weselna z dziećmi? Oczywiście, że tak! Zapraszamy Pary Młode do zapoznania się z naszą fascynującą weselną ofertą. Wspólnie zadbamy o komfort gości. Poprowadzimy niepowtarzalne animacje weselne dla dzieci, dzięki którym rodzice będą mogli swobodnie nie schodzić z parkietu lub pałaszować przy słodkim czy wiejskim stoliku. Ciekawie przygotowany repertuar oraz mnóstwo kreatywnych pomysłów naszych animatorek sprawia, że dzieci nie odstępują nas na krok. Chętnie biorą udział w organizowanych weselnych atrakcjach dla dzieci. Gdy zmęczą się już dużą ilością konkursów oraz innymi tanecznymi, zręcznościowymi oraz plastycznymi aktywnościami, będzie czekała na nich ogromna słodka wata cukrowa.

Zabawy dla dzieci na weselu z animatorem

Program animacyjny dla dzieci jest przygotowywany odpowiednio do ilości oraz wieku weselnych małych gości. Najważniejsze jest stworzenie miajsca, w którym dzieci dadzą ponieść się zabawie. Najważniejszym elementem jest stworzenie miejsca, w którym dzieci będą mogły spokojnie ponieść się zabawie. Nasz weselny kącik dla dzieci składa się przede wszystkim z dużej ilości kolorowych akcesoriów, zabawek, maszyny do waty cukrowej oraz dmuchanego zamku. W tak idealnie przygotowanym miejscu są prowadzone zabawy dla dzieci na weselu z naszym animatorem. Organizujemy między innymi wspólne tańce, konkurencje grupowe i sportowe, zabawy z bańkami, sztuczki iluzjonistyczne, eksperymenty lub doświadczenia oraz wiele innych niespodzianek, które zaciekawią dzieci w każdym wieku.