bale-choinki-dzieci-mikolajkowe
about-us_section_01_1

Wizyta Św. MikołajaBiałystok

Dla wielu dzieci spotkanie ze Świętym Mikołajem to najważniejszy dzień w roku. Nasz Mikołaj jest kochany i ciepły, z łatwością wywołuje uśmiechy na buziach najmłodszych. Chętnie rozmawia z każdym dzieckiem oraz opowiada ciekawe historie. Uroczemu Świętemu Mikołajowi zawsze towarzyszą jego pomocne Śnieżynki. 

Święty Mikołaj przychodzi do domu!

Podczas odwiedzin Świętego Mikołaja dzieciom zawsze towarzyszą niesamowite emocje, dużo radości i wzruszenia. Reakcji na Mikołaja z workiem pełnym prezentów jest wiele, a każda z nich na swój sposób piękna. Gdy tylko Święty Mikołaj staje w progu dzieciaki zaczynają go zapraszać. Wizyta rozpoczyna się od sprawdzenia czy wszystkie urwisy były grzeczne, wysłuchania piosenek oraz wierszyków przygotowanych przez dzieci. Na zakończenie Święty Mikołaj wręcza wyczekiwane przez wszystkich prezenty.

Mikołaj odwiedzaprzedszkola i szkoły

Mali uczniowie bardzo przeżywają wizytę Świętego Mikołaja. Pamiętają ten dzień bardzo długo, dlatego tak ważne jest aby zadbać o profesjonalizm oraz każdy detal. Podczas spotkania Śnieżynki prowadzą wspólne taneczne, muzyczne i ruchowe zabawy. W tym czasie dzieci mogą siadać na kolana Świętego Mikołaja, rozmawiać oraz robić pamiątkowe zdjęcia. Podsumowaniem wizyty jest wręczenie prezentów wszystkim grzecznym dzieciom.  

sniezynka-do-wynajecia
about-us_section_01_1
mikolaj-bialystok
about-us_section_01_1

Święty Mikołaj w galeriach handlowych

Aby urozmaicić trochę świąteczny czas proponujemy wizytę Świętego Mikołaja w galeriach handlowych, podczas której będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcia, usiąść na kolanach Mikołajowi oraz urządzić z nim pogawędkę o pracowitych elfach. Pomocne Śnieżynki mogą urządzić animacje, zabawy, konkursy dla najmłodszych lub zorganizować świąteczne warsztaty polegające na tworzeniu kartek świątecznych, ozdabianiu bombek, przygotowywaniu gipsowych ozdób oraz innych prac plastycznych.