wizyta-mikolaja-do-wynajecia-bialystok
about-us_section_01_1

Wizyta Świętego Mikołajaw Białymstoku

Spotkanie ze Świętym Mikołajem to dla dzieci i ich rodzin wyjątkowy moment w okresie świątecznym. To tradycja praktycznie na całym świecie od wielu lat. Co roku miliony dzieci czekają na tajemniczą osobę w czerwonym stroju z długą brodą oraz worem pełnym prezentów. Nasz Święty Mikołaj w towarzystwie Elfa bardzo chętnie odwiedzi wszystkie grzeczne dzieci, zamieni słówko z każdym z nich, uśmiechnie się do zdjęcia, pomoże ubrać choinkę oraz rozda przygotowane prezenty. 

Świąteczne warsztaty dla dzieci

Mikołajkowy i świąteczny okres to czas pełen radości dlatego podczas naszych warsztatów dbamy o wspaniałą, świąteczną atmosferę. Na warsztatach dajemy dzieciom możliwość stworzenia niesamowitych rzeczy. Od pachnących mydełek lub własnej tabliczki czekolady będących idealnymi prezentami dla bliskich przez świąteczne bombki, które zawisną na choinkach, po ozdabianie gotowych lub samodzielnie wypieczonych pierniczków. 

Czekoladowe szaleństwo

Cały świat sie pieni

Pierniczkowy zawrót głowy

Choinkowe ozdoby

Czas na warsztaty inne niż wszystkie, własna tabliczka czekolady na wyciągnięcie ręki! Przeprowadzimy dzieci przez proces tworzenia własnych czekoladowych kreacji w tabliczce czekolady. Od formowania i dekorowania po pakowanie. Dzieci nauczą się wszystkich umiejętności potrzebnych do tworzenia tabliczki marzeń, którą zabiorą do domu. Z nami to słodki sukces!

Jak zrobić mydło różane? Czy może takie fioletowe? Tego i wielu innych rzeczy dzieci nauczą się w czasie warsztatów tworzenia naturalnego mydełka. Wykorzystamy ekologiczne składniki, które są bezpieczne dla skóry dziecięcej, uformujemy kształt i udekorujemy własne mydło. Będziemy wykorzystywać suszone kwiaty, cynamon, olej kokosowy, mike kosmetyczną, olejki eteryczne i wiele innych. Zaproś nas aby przeżyć zabawne i edukacyjne doświadczenie. 

Gdzieś za obłokami mąki buszują białe fartuszki, tańcują kucharskie czapeczki. Wałki raz po raz ciasto wałkują, foremki w świąteczne kształty formują. Z pieca ogień bucha, mali kucharze uśmiechnięci od ucha do ucha, wesoło podśpiewują, słodkim lukrem ciasta malują. Brzmi jak bajka? A to nie bajka, to nasze świąteczne warsztaty piernikowe! Dzieci mogą ozdabiać już przygotowane pierniczki lub samodzielnie wypiekać słodkości.

Wyjątkowe warsztaty tworzenia świątecznych bombek. To nie tylko okazja do stworzenia pięknych ozdób, ale przede wszystkim momenty pełne kreatywności i magii świąt. Podczas warsztatów, każdy otrzymuje surowe bombki, które przy pomocy farb, brokatu i wielu innych ozdób, może przekształcić w unikalne, świąteczne dzieła sztuki. Nasze pomocne Elfy służą pomocą i inspiracją.

Zabawy choinkowe i imprezy mikołajkowe organizowane w Białymstoku

Świąteczne radości już na horyzoncie. Nasze imprezy mikołajkowe i choinkowe to prawdziwy strzał w dziesiątkę, pełen roztańczonych emocji i niezwykłej magii świąt. Oferujemy niesamowite świąteczne zabawy, konkursy i tańce pod bacznym okiem samego Świętego Mikołaja. To wyjątkowa okazja, aby wspólnie stworzyć niezapomniane chwile pełne zabawy i radości. Nasze świąteczne Elfy z pomocą swoich specjalnych mocy zapewnią aktywną zabawę, która długo pozostanie w pamięci. Niech te Mikołajki i choinkowe zabawy staną się niezapomnianymi przeżyciami dla Was i Waszych pociech!”

sniezynka-do-wynajecia
about-us_section_01_1
mikolaj-bialystok
about-us_section_01_1

Dyskoteki, zabawy ibale karnawałowe dla dzieci

Nasze bale karnawałowe dla dzieci to czas, w którym wszystko jest możliwe! Na ten dzień wszystkie dzieci przygotowują specjalne stroje, szykują się na prawdziwą karnawałową zabawę. Na parkiecie królują tańce i muzyka, a bańki mydlane tworzą uroczy klimat, w którym dzieci mogą spędzić niezapomniane chwile. Nasze animatorki, świąteczne Elfy doskonale wiedzą, jak dostarczyć radość podczas balu. Organizują różnorodne konkursy, pełne tańca i uśmiechu, które trzymają dzieciaki w niesamowitym nastroju. W ramach naszych usług oferujemy kompleksową organizację balów karnawałowych dla dzieci. Wiedząc, jak cenne są te chwile, jesteśmy gotowi zapewnić niezapomniane doświadczenia, a wszystko to przy pełnej dawce pozytywnej energii! Dlatego, na naszych balach karnawałowych, radość jest zawsze na pierwszym miejscu.