dmuchance-bialystok-wynajem
about-us_section_01_1

Dmuchańce dla dzieci Białystok i okolice

Czy ktoś tu ma ochotę trochę pobrykać? Jeśli tak to koniecznie sprawdź jakie dmuchane atrakcje przygotowaliśmy dla Was! Dmuchańce zapewniają niesamowitą radochę na długie, długie godziny wszystkim małym urwisom. Nasi animatorzy dla dzieci zadbają o bezpieczeństwo i dobrą zabawę. Dmuchane zjeżdżalnie są świetnym urozmaiceniem naszych animacyjnych przyjęć dla dzieci. Jeśteśmy otwarci na Państwa potrzeby dlatego oferujemy również osobne wynajęcie zamków dmuchanych. Nadają się do rozstawienia wewnątrz jak i na zewnątrz. 

Wypożyczalnia dmuchanych atrakcji dla dzieci w Białymstoku

Dmuchane zamki, czy inaczej dmuchańce to świetna zabawa dla każdego dziecka. Można wykorzystać je nie tylko na dużych imprezach plenerowych, ale również podczas kameralnych przyjęć rodzinnych. Cieszą się one ogromnym powodzeniem wśród dzieci, a co za tym idzie pomagają zużyć nadmiar energii, który drzemie gdzieś w środku naszych dzieci. Myśląc o najmłodszych, aby uatrakcyjnić im dmuchany plac zabaw, dodajemy mnóstwo kolorowych piłeczek. Oferujemy wynajem dmuchańców na każdą uroczystość wraz z animatorem, który nie tylko przypilnuje bezpieczeństwa ale również poprowadzi zabawę. Spraw radość swoim dzieciom dmuchanymi atrakcjami.

Dmuchany zamek dla dzieci

Oferujemy dmuchany plac zabaw w kształcie zamku “Avyna podwójna mega zjeżdżalnia” o wymiarach 620 x 240 x 300 cm. Dmuchaniec składa się z suchego basenu, przeszkody, wspinaczki oraz dwóch wielkich zjeżdżalni. Jednocześnie na dmuchanym zamku dla dzieci może znajdować się czterech małych urwisów. Znakomicie sprawdza się do ogrodu, przedszkola, restauracji oraz hotelu. Idealny podczas małych eventów.

zamek-dmuchany-do-wynajecia
about-us_section_01_1
plac-zabaw-dmuchany-bialystok
about-us_section_01_1

Dmuchany plac zabaw dla dzieci

“Avyna multi centrum 9 w 1” ma wymiary 450 x 400 x 250 cm. Zamek składa się ze zjeżdżalni, wspinaczki oraz suchego basenu, który można napełnić plastikowymi piłeczkami aby jeszcze bardziej urozmaicić szaleństwo. Wewnątrz znajduję się tunel oraz przeszkody. Na dmuchanym placu zabaw może znajdować się jednocześnie czworo dzieci.​

Zjeżdżalnia dmuchana na imprezę

Zjeżdżalnia dmuchana wraz z placem zabaw w środku jest w stanie dać wiele radości podczas dziecięcych zabaw. Aktywne spędzaniu czasu przez dzieci na dmuchanym zamku wpływa pozytywnie na ich koordynację ruchową, zwiększając również wieź między uczestnikami zabawy. Ta atrakcja urozmaica każdą organizowaną z myślą o dzieciach uroczystość. Zachwyca swoimi możliwościami, kolorami oraz kryjówkami, które przecież dzieci uwielbiają. Nasze dmuchane zjeżdżalnie są wynajmowane na terenie Białegostoku i okolic przez cały rok.

zjezdzalnia-dmuchana-bialystok-wynajem
about-us_section_01_1

Dmuchańce - wynajem w Białymstoku!