urodziny-bialystok
about-us_section_01_1

Urodziny dla dzieciBiałystok i okolice

Przygotowanie wymarzonego przyjęcia urodzinowego dla naszych pociech to nie lada wyzwanie. Aby sprostać dziecięcym wymaganiom potrzebne są nasze animacyjne atrakcje. Zajmujemy się organizacją imprez dla dzieci w wybranym przez Państwa miejscu. Sprawimy, że mały jubilat poczuję się wyjątkowo i na długo zapamięta niesamowite wrażenia z przyjęcia urodzinowego z animatorami zabaw.

Wyjątkowe zabawy i animacje dla dzieci na przyjęcia urodzinowe!

Tworzymy indywidualnie dopasowany do ilości oraz zainteresowań dzieci scenariusz imprezy.  Prezentujemy poniżej urodzinowe pakiety. Jeśli jednak masz inny plan na organizację przyjęcia urodzinowego dla swojego dziecka, zdradź go nam! A my zajmiemy się całą resztą. Rozkręcimy niezapomnianą imprezę!

Klasyczne urodzinki
Zumbini Party
Sensoryczne Party
Bubble Party
Magic Party
Aqua Party
Na sportowo czy w terenie
Leśna przygoda
Kreatywnie
Dyskoteka

Standardowe przyjęcie dla dużych i małych urwisów z ogromną ilością zabaw ruchowych, muzycznych oraz konkursów i gier. Podczas imprezy nie zabraknie szalonych tańców, plansz XXL i wielu balonów.

Na to przyjęcie składa się dużo atrakcji muzycznych, tanecznych oraz gry na instrumentach. Zabawy kolorami, piłeczkami, chusty, baloniki. Będzie wesoło i kolorowo. Wspólnie z naszymi animatorkami dzieci będą przechodzić przez tunel. Wybawią się oraz przeżyją niesamowite chwilę.

Mnogość faktur, tekstur oraz cała paleta ekologicznych barw wpływa na rozwój kreatywności dzieci. Urodzinki spędzamy na babraniu, przesypywaniu i przelewaniu oraz kolorowych zabawach. Ubranka na zmianę obowiązkowo.

Zabierzemy wszystkich małych gości w świat magicznych baniek mydlanych. Zorganizujemy wyjątkowe bańkowe przyjęcie. Dzieci będą zamykane w ogromnych bańkach, pobawią się w pianie, którą samą stworzą, dotkną płonącej oraz dymnej bańki. Ponadto będziemy tańczyć, bawić się oraz brać udział w urodzinowych konkurencjach.

Prawdziwie magiczne urodzinki. Każdy mały i duży uczestnik będzie mógł nauczyć się tajemniczych trików i magicznych sztuczek. Nie zabraknie urodzinowych zabaw integracyjnych oraz ruchowych, które pobudzą każdą grupę dzieci do zabawy. Wisienką na torcie będzie wizyta Iluzjonisty i Jego rodzinny 40 minutowy magiczny występ. 

Podczas wodnego szaleństwa zapewniamy dmuchany zamek ze zjeżdżalniami, wodny ślizg, armatki wodne, mnóstwo wodnych balonów. Prowadzimy śmieszne wodne gry, zabawy, tańce i konkurencje. Po prostu szalejemy! Wstęp do aqua party tylko w strojach kąpielowych.

W programie mnóstwo sportowych konkurencji między innymi grupowe konkursy, tory przeszkód, gry terenowe, bieg w płetwach, wyścigi z jajkiem, kilkuosobowe narty i wiele wiele więcej dla wszystkich energicznych urwisów. 

Przyjedziemy do Ciebie pod wskazane miejsce i zabierzemy dzieciaki na prawdziwą leśną wyprawę do pobliskiego lasu. Na dzieci będzie czekać wiele przygód, między innymi szukanie skarbów za pomocą mapy, tropienie śladów leśnych zwierząt, budowanie szałasu, leśny tor przeszkód, zajęcia survivalowe i wiele innych aktywności. Na koniec proponujemy ustalić miejsce spotkania, gdzie na dzieci czekać będzie poczęstunek i ognisko.

Kreatywne urodzinki to wyjątkowe produkty, szeroki zakres i fantastyczna twórcza zabawa. Do wyboru warsztaty z tworzenia slime, naturalnych mydełek, własnej tabliczki czekolady, jadalnych żelków, łapaczy snów, laboratorium z eksperymentami WOW. Dodatkiem do tego są przeróżne gry, konkursy i mnóśtwo zabawy!

Animator i wodzirej w jednym zapewni starszym dzieciom dyskotekę z prawdziwego zdarzenia. Zapewniamy światła, muzyka, wytwornicę do dymu i baniek. Będzie czas na taniec ale i na dyskotekowe konkurencje.

Pozostałe urodzinowe pomysły zostały okryte tajemnicą...

Wyjątkowe urodzinyi atrakcje dla dziecka

Mobilne animatorki to alternatywa dla rodziców, którzy mają już dość małpich gajów oraz plastikowych piłeczek i chcieliby zorganizować naprawdę wyjątkowe urodziny dla swojego dziecka. Kochani jednak zanim zaczniecie zastanawiać się nad przyjęciem urodzinowym porozmawiajcie przede wszystkim z małym Jubilatem. Niech się wypowie ilu chciałby mieć gości, gdzie chciałby zorganizować urodziny oraz czy ma jakieś skryte urodzinowe marzenia. Mając te informację razem zorganizujemy mu niezapomniane urodziny, o których prędko nie zapomni.

urodziny-na-podworku-bialystok
about-us_section_01_1
urodziny-w-domu-bialystok
about-us_section_01_1

Gdzie zrobić urodziny dla dziecka?

Kochani rodzice pewnie co roku zadajecie sobie to samo pytanie „gdzie zrobić urodziny dla dziecka?”. Jak sami wiecie zaplanować atrakcyjne urodziny to nie lada wyzwanie. Możliwości jest bardzo wiele. Nasi klienci najczęściej organizują przyjęcia urodzinowe dla swoich pociech w swoich domach lub ogrodach, zdarza się również w lesie na łonie natury, restauracjach, przedszkolach, salach zabaw, basenie. Gdziekolwiek nas zaprosicie przyjedziemy i zajmiemy się całą organizacją. Poprowadzimy czadową imprezę dla Waszych dzieci dostosowaną do wybranego miejsca.

Urodziny dziecka w domu i w ogrodzie

Przybywamy na pomoc kochanym rodzicom, którzy ambitnie postanowili zorganizować wymarzone i niespotykane urodziny dla dzieci w domu lub we własnym ogrodzie, gdzie maluchy czują się najlepiej. Przyjedziemy pod wskazany adres, przywieziemy mnóstwo ciekawych akcesoriów i rozkręcimy urodzinową imprezę. Zapewnimy atrakcje o jakiej marzą dzieci, podejmiemy się najtrudniejszych wyzwań, bo dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Sprawimy, że przyjęcie urodzinowe waszych pociech będzie pełne śmiechu i radości. A chyba każdy wie, że śmiech to zdrowie, prawda?

Przyjęcia i zabawydla dzieci na urodziny

Nasza animacyjna oferta zawiera niezapomniane zabawy i przyjęcia urodzinowe dla dzieci. Po dokładnym ustaleniu z rodzicami jaki jest wiek oraz liczba zaproszonych gości bierzemy się do działania. Nasze scenariusze są przemyślane oraz dobrane do zainteresowań małego Jubilata. Zorganizujemy każdą tematyczną imprezę dla dzieci, aqua party w ogrodzie, indiańską wioskę, poszukiwanie skarbów, szaleństwo na dmuchanych zamkach, spa dla małych księżniczek, wspólne gotowanie i wiele, wiele innych na co dzień niespotykanych atrakcji dla dzieci. U nas każdy znajdzie coś dla siebie!

Organizacja urodzin i przyjęć urodzinowych dla dzieci na terenie Białegostoku i okolic!