malowanie-twarzy-face-painting-bialystok
about-us_section_01_1

Malowanie twarzyBiałystok i okolice

Namalujemy na twarzach i rękach dzieci co tylko sobie wymarzą! Tworzymy prawdziwe arcydzieła posługując się profesjonalnymi, a co najważniejsze bezpiecznymi farbami. Malowanie twarzy to zawsze trafiona atrakcja na urodzinach, festynach, szkolnych lub firmowych uroczystościach oraz w każdym innym miejscu gdzie mają pojawić się dzieci! Przywozimy ze sobą masę tęczowych kolorów, dzięki którym zamieniamy małych urwisów w bajkowe postacie.

Face painting na imprezęBiałystok

Z przyjemnością spełnimy życzenia każdego dziecka. Tak jak w piosence wyśmienitego zespołu Dwa plus jeden, niech nasz świat się zarumieni i niech zalśni w pełnym słońcu kolorami całej ziemi! Warto wiedzieć, że malowanie twarzy bardzo pozytywnie wpływa na rozwój dziecięcej wyobraźni, urozmaica każde wydarzenie. Przemiana w Batmana, Motylka, Minionka, Pieska lub w inną postać pozwala otworzyć się i poczuć wyjątkowo nawet nieśmiałym dzieciom. Tego typu atrakcje świadczymy podczas festynów, eventów lub innych imprez organizowanych z myślą o dzieciach. Malowanie twarzy może stanowić zarówno gwóźdź programu, lub być wyłącznie dodatkową frajdą podczas dziecięcej imprezy. Zapraszamy do obserwowania naszego fanpage’a, na którym zamieszczamy co raz to nowe zdjęcia z malowania buziek i rączek.

Malowanie buziekdla dzieci

Profesjonalny face painting i charakteryzacja są uwielbiane przez dzieci w każdym wieku. Aby móc zacząć spełniać marzenia malutkich serduszek w tym zakresie ruszyliśmy na wiele specjalistycznych certyfikowanych szkoleń, dzięki którym nauczyliśmy się nie tylko zmieniać dziecięce buźki w przeróżne stworzenia czy magiczne istotki ale również dbać o higienę pracy, a przede wszystkim wybierać bezpieczne produkty dla delikatnej młodej skóry. Dlatego kochani możecie być spokojni o buźki Waszych pociech. Używamy tylko farbek z atestem przeznaczonych do użytku dla dzieci.

face-painting-bialystok
about-us_section_01_1