festyny-eventy-imprezy-dzieci-bialystok
about-us_section_01_1

Festyny, pikniki, imprezy plenerowedla dzieci Białystok

Zajmujemy się organizacją atrakcji dla dzieci na wszelkich wydarzeniach plenerowych. Animacje prowadzone przez nas to nie tylko super zabawa, ale również wiele korzyści płynących z samego pobytu na świeżym powietrzu. Nasz animator zabaw w zależności od wymagań może poprowadzić główne animacje dla dzieci ze sceny lub zapewnić dodatkowe atrakcje dopełniające całość imprezy.

Organizacja imprez, przyjęć i festynów dla dzieci na terenie Białegostoku

Na scenie występuje doświadczony animator posługujący się mikrofonem. Prowadzi tematyczne animacje dla dzieci w formie rozrywkowych konkurencji, zabaw oraz quizów. Na większości imprez plenerowych sprawdzają się również wspólne tańce integracyjne, do których każdy może dołączyć. Wybieramy same energiczne piosenki, przy których nóżki same zaczynają podskakiwać.

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie urozmaicić każde planowane wydarzenie naszymi wypasionymi dopiętymi na ostatni guzik atrakcjami, które zapewniają mnóstwo pozytywnej energii, śmiechu i radości nie tylko maluchom. W ofercie posiadamy:

Atrakcje na imprezy plenerowefestyny i pikniki rodzinne

Nasze animatorki z myślą o animacjach plenerowych przygotowały mnóstwo ciekawych atrakcji dla dzieci. Imprezy na świeżym powietrzu to świetna okazja do wynajęcia zjeżdżalni i zamków dmuchanych, które są faworytem na każdym wydarzeniu. W ofercie posiadamy również słodką kolorową watę cukrową. Jednak kochani to nie wszystko! Podczas naszych festynów dzieci same ozdabiają a później zjadają ciasteczka lub pierniczki. Dzieci z twórczą duszą mogą wykazać się podczas plastycznych konkurencji, produkcji gipsowych figurek, slimów czy malowania wielkoformatowego. Każdy znajdzie coś dla siebie, gwarantujemy!

organizacja-festynow-bialystok
about-us_section_01_1

Atrakcje dla dziecina festyn rodzinny

Najlepszą atrakcją dla dzieci na festyn jest wspólna integracja. My animatorki uwielbiamy organizować drużynowe zabawy podczas, których dzieci w dużych grupach uczą się ze sobą współpracować równocześnie świetnie się bawiąc. Przede wszystkim na festynie nie może zabraknąć zabaw muzyczno-ruchowych! Brzmi banalnie ale dobrze poprowadzone potrafią naprawdę przemienić zwykłą imprezę w legendarną imprezę! Staramy się jednak zawsze zaskakiwać dzieciaki czymś nowym. Dlatego w ofercie posiadamy niespotykane pokazy baniek mydlanych Bubble Show lub pokazy iluzji i magicznych sztuczek.

Organizacja imprez dla dziecii pikników rodzinnych w przedszkolu

W dzisiejszych czasach kiedy dzieci więcej czasu spędzają przed ekranami różnych nowoczesnych urządzeń nie ma nic lepszego niż aktywne zabawy na świeżym powietrzu. Organizujemy niezapomniane animacje plenerowe w formie pikników czy też festynów. Jest to idealna forma wspólnego spędzania czasu, która niesie ze sobą mnóstwo pozytywnej energii oraz wyjątkowych wspomnień. Uwielbiamy takie duże imprezy dla dzieci! Dzięki zdobytym kwalifikacjom oraz doświadczeniu potrafimy porwać tłumy do zabawy!