Referencje od naszych klientów

W pracę z dziećmi wkładamy całe serce, ich uśmiechy są dla nas bezcenną nagrodą. Dorośli także doceniają nas, czego najlepszym dowodem są referencje od naszych klientów.

Automatyka-Pomiary-Sterowanie SA

Firma Automatyka-Pomiary-Sterowanie SA zaprosiła nas do zorganizowania wiosenno-wielkanocnych warsztatów oraz zabaw dla dzieci i wnuków swoich pracowników. Zostaliśmy docenieni za profesjonalne zaplanowanie eventu i pozostawienie dzieci z niezapomnianymi doświadczeniami.

Uniwersytet w Białymstoku

Na zaproszenie Uniwersytetu w Białymstoku zapewniliśmy atrakcje dla dzieci podczas pikniku organizowanego na terenie kampusu przy ul. Świerkowej z okazji 25 urodzin uczelni. Zadbaliśmy o fantastyczne animacje dla dzieci, atmosferę i dobry humor uczestników. Docenili to nasi Zleceniodawcy wystawiając nam referencje.

Auto Idea Sp. z o.o.

Firmie Auto Idea Sp. z o.o. zapewniamy kompleksowe atrakcje i animacje dla dzieci podczas organizowanych dni otwartych i premier nowych modeli aut firmy Mercedes-Benz. Najwyższa jakość naszych usług a także kompetencje i elastyczność zostały docenione przez klienta z najwyższej półki.

Politechnika Białostocka

Na zlecenie Fundacji Politechniki Białostockiej oraz Samorządu Studentów zorganizowaliśmy atrakcje dla dzieci w ramach pikniku rodzinnego. Tańce, zabawy, punkty z grami XXL i słodka wata cukrowa szczególnie przypadły do gustu małym i większym uczestnikom pikniku.

Sokólskie Centrum Sportu i Rozrywki

Sokólskie Centrum Sportu i Rozrywki zleciło nam organizację tematycznych atrakcji dla dzieci wypoczywających podczas półkolonii „Wakacje w Mieście 2022”. Najlepszą rekomendacją są tu słowa referencji o tym, że kompetencje i kreatywność naszego zespołu przerosły oczekiwania zleceniodawców.

PGE Dystrybucja S.A.

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok powierzyła nam zorganizowanie atrakcji dla dzieci podczas Dnia Dziecka w Domu Dziecka w Krasnem. Animacje wprawiły wszystkich uczestników w dobry humor. Zleceniodawcy docenili różnorodność aktywności dla dzieci, a także ich walory integracyjne.

Centrum Rękodzieła Ludowego w Niemczynie

Zabawy taneczne, konkurencje sportowe, warsztaty kreatywne czy pokazy laboratorium – te aktywności zaprocentowały pozytywną opinią od Centrum Rękodzieła Ludowego w Niemczynie. Instytucja doceniła nasze zaangażowanie i perfekcyjną obsługę półkolonii podczas ferii letnich i zimowych.

Margo Worldwide Sp. z o.o.

Margo Worldwide Sp. z o.o., na rzecz której przeprowadziliśmy mikołajkowe i wigilijne warsztaty połączone z aktywną zabawą dla dzieci, doceniła nasze perfekcyjne podejście do organizacji eventów. Najlepszą rekomendacją jest tu też uśmiech i radość małych uczestników.

Brintons Agnella Sp. z o.o.

W ramach współpracy z firmą Brintons Agnella Sp. z o.o. mieliśmy przyjemność zapewnić ciekawe aktywności i zabawy dla dzieci pracowników. Pozostawiliśmy je z uśmiechami na twarzach. Firma Brintons Agnella Sp. z o.o. doceniła nasze zaangażowanie w organizowane przez nas atrakcje i animacje dla dzieci.

CERI International Sp. z o.o.

Margo Worldwide Sp. z o.o., na rzecz której przeprowadziliśmy mikołajkowe i wigilijne warsztaty połączone z aktywną zabawą dla dzieci, doceniła nasze perfekcyjne podejście do organizacji eventów. Najlepszą rekomendacją jest tu też uśmiech i radość małych uczestników.