Jakie atrakcje zorganizować dla dzieci na weselu?

Podczas Wielkiego Dnia wśród gości nie powinno zabraknąć serdecznego uśmiechu. Jak wszystkim wiadomo Para Młoda zawsze pragnie aby wszyscy dobrze się czuli i bawili na ich weselu. Oczywiście na przyjęciu weselnym nie może zabraknąć najmłodszych. Przecież to ich uśmiechy i szczera radość są najpiękniejsze. Chyba każda mamusia może potwierdzić, że uśmiech dziecka jest lekarstwem na wszystkie zawirowania świata. A my animatorzy zabaw dla dzieci Animacje Fascynacje polecamy się jako sprawni wywoływacze uśmiechu na buziach dzieci podczas naszych animacji i atrakcji weselnych.

  • Organizując wesele warto pomyśleć również o atrakcjach i animacjach weselnych dla dzieci. Można podjąć się tego zadania samodzielnie lub poprosić specjalistów w rozkręcaniu najlepszych imprez dla najmłodszych tzn. animatorów zabaw dla dzieci Animacje Fascynacje. Poniżej przedstawimy parę przykładowych atrakcji jakie można wykorzystać podczas opieki nad dziećmi na weselu.
  • Malowanie wielkoformatowe jest to niesamowita frajda zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Ten rodzaj atrakcji świetnie się sprawdza podczas animacji weselnych dla dzieci. Maluchy wraz z animatorem weselnym dla dzieci malują całym ciałem, rączkami lub pędzelkami (wszystko to kwestia uzgodnienia) wielkie płótna z już przygotowanym wzorem. Zajęcia takie przynoszą dużo radości oraz rozwijają zdolności manualne.
  • Zamki dmuchane ze zjeżdżalniami to prawdziwa radocha dla każdego dziecka.
  • Często w dzieciach drzemie ukryty talent… może tym talentem jest akurat śpiew. Uwielbiamy organizować dla dzieci na weselu szalone karaoke. Samo przyjęcie weselne sprawia, że dzieci mają dobre humorki a to bardzo pomaga w takiej inicjatywie. Zazwyczaj nie trzeba ich namawiać bo same pragną się wykazać i poczuć się trochę jak gwiazda. A co powiecie później na wspólny występ dzieci dla Pary Młodej? Tak to wszystko możliwe z naszymi animatorami weselnymi dla dzieci.
  • Tak to prawda, że robienie ogromnych baniek mydlanych jest teraz coraz częściej spotykane. Jednak my nadal uważamy, że jest to niesamowita atrakcja dla dzieci na weselu. Gdy opiekujemy się dziećmi podczas wesela z łatwością można zaobserwować po ich uradowanych buziak, że bańki zawsze wpływają na nie pozytywnie. Nasi animatorzy zabaw dla dzieci uczą maluchy a później pozwalają zrobić pokaz wielkich baniek dla wszystkich dla gości weselnych. Podczas animacji weselnych dla dzieci oczywiście nie może zabraknąć zamykania dzieci w wielkiej bańce.
  • Wizyta maskotki – jeśli dzieci są nieco młodsze warto pomyśleć o wizycie maskotki. Większość ludzi się nie spodziewa jak ich malutkie główki reagują i się radują na widok Myszka Miki. Uwierzcie na słowo często bywa tak, że dzieci nie mogą usnąć z wrażenia.

Podajemy tylko przykładowe animacje weselne gdyż ciężko byłoby opisać tysiące pomysłów atrakcji i animacji dla dzieci na weselu, które nasi animatorzy zabaw weselnych mają w głowie i wykorzystują w trakcie opieki nad dziećmi podczas wesela. Z chęcią omówimy z Państwem szczegóły każdego przyjęcia. Zapraszamy do kontaktu. Buziaki. Animacje Fascynacje. Pamiętajcie o uśmiechach!