Bądźcie z nami! Ruszamy z projektem już niedługo!

festyny-eventy-imprezy-dzieci-bialystok
about-us_section_01_1

Festyny, piknikii imprezy plenerowe

Zajmujemy się organizacją atrakcji dla dzieci na wszelkich wydarzeniach plenerowych. Animacje prowadzone przez nas to nie tylko super zabawa ale również wiele korzyści płynących z samego pobytu na świeżym powietrzu. Nasz animator zabaw w zależności od wymagań może poprowadzić główne animacje dla dzieci ze sceny lub zapewnić dodatkowe atrakcje dopełniające całość imprezy.

Organizacja imprez, przyjęć i festynów dla dzieci na terenie Białegostoku

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie urozmaicić każde planowane wydarzenie naszymi wypasionymi dopiętymi na ostatni guzik atrakcjami, które zapewniają mnóstwo pozytywnej energii, śmiechu i radości nie tylko maluchom. W ofercie posiadamy:

Atrakcje na festyny imprezy i przyjęcia

Nasze animatorki z myślą o animacjach plenerowych przygotowały mnóstwo ciekawych atrakcji dla dzieci. Imprezy na świeżym powietrzu to świetna okazja do wynajęcia zjeżdżalni i zamków dmuchanych, które są faworytem na każdym wydarzeniu. W ofercie posiadamy również słodką kolorową watę cukrową. Ale kochani to nie wszystko! Podczas naszych festynów dzieci same ozdabiają a później zjadają ciasteczka lub pierniczki. Dzieci z twórczą duszą mogą wykazać się podczas plastycznych konkurencji, produkcji gipsowych figurek, slimów czy malowania wielkoformatowego. Każdy znajdzie coś dla siebie, gwarantujemy!

organizacja-festynow-bialystok
about-us_section_01_1
festyny-dla-przedszkoli-gmin
about-us_section_01_1

Organizacja imprez dla dzieci w domu

Uwielbiamy organizację imprez dla dzieci w domu! Dzieci będąc u siebie w domu czy ogrodzie są bardziej śmiałe i otwarte. Jest to niesamowita możliwość zapewnić dzieciom mnóstwo frajdy. Żadna zabawka tego nie zastąpi. Prowadzenie tego typu przyjęć to nasza specjalność. Na czas imprezy sami stajemy się dziećmi, dlatego wszystkie nasze wydarzenia są tak wyjątkowe. Tylko u nas niepowtarzalne zabawy, które sprawią, że dzieciaki będą się chichrać przez cały dzień a później jeszcze długo długo wspominać.

Atrakcje dla dziecina festyn

Najlepszą atrakcją dla dzieci na festyn jest wspólna integracja. My animatorki uwielbiamy organizować drużynowe zabawy podczas, których dzieci w dużych grupach uczą się ze sobą współpracować równocześnie świetnie się bawiąc. Przede wszystkim na festynie nie może zabraknąć zabaw muzyczno-ruchowym! Brzmi banalnie ale dobrze poprowadzone potrafią naprawdę przemienić zwykłą imprezę w legendarną imprezę! Staramy się jednak zawsze zaskakiwać dzieciaki czymś nowym. Dlatego w ofercie posiadamy niespotykane pokazy baniek mydlanych Bubble Show lub pokazy iluzji i magicznych sztuczek.

Imprezy plenerowe dla dzieci

W dzisiejszych czasach kiedy dzieci więcej czasu spędzają przed ekranami różnych nowoczesnych urządzeń nie ma nic lepszego niż aktywne zabawy na świeżym powietrzu. Organizujemy niezapomniane animacje plenerowe w formie pikników czy też festynów. Jest to idealna forma wspólnego spędzania czasu, która niesie ze sobą mnóstwo pozytywnej energii oraz wyjątkowych wspomnień. Pozwala zintegrować całe rodziny oraz zwiększyć relacje społeczne między uczestnikami. Uwielbiamy takie duże imprezy dla dzieci! Dzięki zdobytym kwalifikacjom oraz doświadczeniu potrafimy porwać tłumy do wspólnej zabawy mając przy sobie tylko mikrofon i uśmiech od ucha do ucha.